KONST / Litografier / Färglitografier 7416052
nr 741 6052
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
Färglitografier, 2 st, Peter Tillberg (f. 1946), "Nattfjärilar Dagfjärillar", signerade -93, motivets mått: 56x41
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 februari 2012
kl 19:21:45
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
350 kr
350 kr
400 kr
6
650 kr
500 kr
600 kr
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg